יתרונות ביצוע עבודות סנפלינג בגובה

בנייה צפופה עם עסקים פעילים בתחתית הבניין? רק עם סנפלינג

חושבים לחדש את הצבע בבניין או לדאוג לאיטום לקראת החורף הבא? החלונות ידעו ימים טובים יותר? אם אתם מתגוררים בבניין גבוה או שאתם אחראי תחזוקה בבניין בן 15 קומות לפחות, כדאי לכם לשקול ביצוע עבודות באמצעות סנפלינג. עבודות בגובה ניתן לבצע אמנם גם על גבי פיגומים, אך במקרים רבים עדיף להעסיק חברה שמבצעת את העבודה במהירות וביעילות באמצעות פועלים המשתלשלים מגג הבית ומנקים, צובעים או אוטמים את הקירות. אז מה היתרונות הגדולים של עבודה בסנפלינג?

 

התאמה לכל מרווח בין הבניינים

 

היתרון המשמעותי הראשון הוא העובדה כי אינכם צריכים לדאוג למרחק בין הבניינים השונים. על מנת לבנות פיגומים יש להבטיח כי יש מרווח מספק בין הבניינים, או בין הבניין לקיר מגן. בעבודות המתבצעות באמצעות סנפלינג, כל שאתם צריכים הוא מרווח מספיק בין הבניין לקיר על מנת שאדם בודד יוכל להשתלשל מטה עם כלי העבודה ולבצע את עבודתו במהירות וביעילות.

 

יתרונות אסתטיים

 

עבודות המתבצעות באמצעות סנפלינג אינן פוגעות במראה החיצוני של הבניין. עוברים ושבים אמנם עומדים מסוקרנים ומביטים לעתים בפועל, אך אין מדובר בעבודות המחייבות בנייה של פיגומים כעורים. עבודות בסנפלינג יכולות להתבצע תוך יום אחד על ידי מספר אנשי מקצוע מיומנים, ולהסתיים מבלי שיצרו פגם אסתטי. בנוסף לכך, אין סיכון למבנה עצמו בזמן בניית הפיגומים, ואף הריצוף שלצד הבניין נותר מבריק ואינו נשרט על ידי רגלי הפיגומים.

 

מחיר

 

במרבית המקרים ביצוע עבודות איטום, צביעה או ניקיון על ידי פועל מיומן באמצעות סנפלינג יהיה זול יותר מאשר ביצוע אותה עבודה באמצעות פיגומים. במיוחד בבניינים גבוהים מאד או רחבים, בהם נדרש שטח גדול של פיגומים. בנוסף, בבניינים רחבים לעתים נהוג להעביר את הפיגום ממקום למקום. הדבר דורש זמן ומשאבים שניתן לחסוך באמצעות שימוש בחברה המציעה שירותי עבודות בסנפלינג.

 

התקנות על הגג באמצעות סנפלינג

 

תחום נוסף שזוכה לפופולריות רבה ומתבצע אף הוא כיום באמצעות סנפלינג הוא התקנת מרזבים. היכולת של פועל או שניים להתקין את המרזב סביב הבניין כולו בזמן קצר, באמצעות השתלשלות על חבלים מיוחדים, חוסכת את הסיכון המיותר של עבודה על הגג עצמו ומאפשרת לשפץ את הבניין, להתקין מרזבים ולאטמם בצורה מהירה, יעילה ובטיחותית.

 

בנייה צפופה עם עסקים פעילים בתחתית הבניין? רק עם סנפלינג

 

בערים הגדולות בדרך כלל הבנייה צפופה ביותר. בנייני מגורים רבים כוללים עסקים פעילים במהלך היום, ולכן הרכבת פיגומים עשויה לפגוע בפעילות העסקית שלהם. עבודות סנפלינג מאפשרות לשפץ את הבניין, לצבוע, לנקות או לאטום אותו, מבלי לפגוע בעסקים שלמטה או לסכן מרפסות בנויות בקומות שונות. הפועל המשתלשל מהבניין יכול לבחור את המיקום המדויק בו ירד ויבצע את העבודה בהתאם לתוואי ולתנאי השטח.

 

לסיכום, במקרים רבים עבודות בסנפלינג מאפשרות ביצוע של העבודה במחיר משתלם יותר, ביעילות ומבלי להפריע לסביבה העסקית הפעילה או למראה החיצוני שלה. "Alia-Group" מתמחה בכל עבודות הסנפלינג, ותשמח להציג בפניכם את הדרך המודרנית לביצוע כל עבודה.

צור קשר

צור קשר 0527956487 מקס 0587538273 מקס

נושא הפניה
שלח