כיצד לקבל הסכמת כל הדיירים לפני שיפוץ חזית בניין משותף

כיצד לקבל הסכמת כל הדיירים לפני שיפוץ חזית בניין משותף

אף על פי שטוב שכן קרוב מאח רחוק, פעמים רבות דווקא שכן קרוב משמעו לא מעט צרות. דיירי בית משותף צריכים לחיות בשלום כדי ליהנות מאיכות חיים, וכשיש רצון של רוב הדיירים לשפץ את הבית, שכן אחד סרבן יכול לסדוק את ההרמוניה כשהוא מחבל בטובת הכלל.

אם אתם רוצים לשפץ את חזית הבניין, חשוב שתדעו מה הרוב הנדרש, מה קורה כשדייר סרבן מונע ביצוע מתיחת פנים לבניין ואילו צעדים ישפרו את הסיכוי שמבצע השכנוע והשדרוג יצליח.

ניהול בתים משותפים איננו עסק קל. מספר שכנים בעלי רוח התנדבות שרוצים לתרום לקהילה מתנדבים לשמש כוועד הבית ולוקחים על עצמם שליחות לא קלה. בחיי היומיום זה יכול להיות נסבל, אבל כשמתחילים לחשוב על שיפוץ הבניין המשותף, חייהם של חברי הוועד הופכים לקשים אף יותר.

ניהול בתים משותפים יכול להיות משימה נסבלת כל עוד אין מחלוקות וכולם תמימי דעים, אבל בפועל זה חלום שלרוב איננו בר הגשמה. על כן רצוי להתנהל בחוכמה ולגשת מבעוד מועד לפרויקט שיפוץ חזית הבניין כדי להגדיל למקסימום את סיכויי ההצלחה.

 

איזה רוב נחוץ לשם שיפוץ חזית הבניין?

שיפוץ חזית הבניין נחשב לפעולה שמשביחה את הנכס ומעלה את ערכו, ולכן לשם יישומו נחוצה הסכמה של כל בעלי הדירות בבניין. מי שעוסק בניהול בתים משותפים יודע שהשגת הסכמה פה אחד היא משימה קשה. החדשות הטובות הן שהיערכות ל"מבצע" ויציאה בקמפיין לשיפור חזית הבית בדרך מושכלת, נבונה וממוקדת יכולות לסייע לכם לצלוח אותה.

אז מה מומלץ לעשות כדי להשיג הסכמה?

 

צמצמו את ההוצאות

אתרו אנשי מקצוע שיציעו לכם מחיר סביר. זוהי משימה מורכבת, אבל ניהול בתים משותפים, כאמור, איננו עניין פשוט. הוזלת עלות השיפוץ תתרום להגדלת הסיכוי להשיג הסכמה מכולם ואולי תסייע לכם בעתיד לשכנע את בית המשפט להפחית את הרוב הנדרש.

 

היעזרו בחברת ניהול

חברת ניהול בתים משותפים, כשמה כן היא – חברה העוסקת בניהול בתים משותפים. מה זה אומר הלכה למעשה? מהות עבודתה היא לבצע את כל תפקידיו של וועד הבית, ולכך מתווספות פעולות נלוות. חברה כזו יכולה לסייע באיסוף החתימות משום שנציגיה ינהלו מו"מ ניטרלי, יוכלו לגשר בסכסוך, אם נוצר, ואפילו יוכלו למנעו מראש.

בהיותם גורם אובייקטיבי ובלתי תלוי, פנייתם לא תעורר סכסוכים ורגשות טינה הפוגמים בשיקול הדעת של הדיירים, שיסמכו על המלצתם נטולת האינטרסים. בנוסף, בשל ניסיונם בפרויקטים מסוג זה, הם יוכלו לסייע באיתור איש מקצוע אמין שיציע לכם מחיר הוגן.

 

חפשו עילה של תחזוקה / בטיחות

שיפוץ חזית הבניין יכול להיחשב כעבודת תחזוקה נחוצה – הגדרה שתגרור דרישת רוב של 51% מהדיירים בלבד. זה יתאפשר כשיש סדקים בקירות החיצוניים, חורים, נזילות וכדומה, ובמקרה כזה ניתן לנסות להכפיף את השיפוץ להגדרה של תיקון ושיפור נחוצים.

 

"Alia-Group" מתמחה בביצוע עבודות שיקום מבנים מעל 10 שנים.

איכות גבוהה ומחירים תחרותיים. ביצוע פרויקטים מורכבים בשיטות מתקדמות ובעזרת חומרים המובילים בעולם.

אנשי מקצוע מתאימים לכל סוג העבודה. תשלומים נוחים, אחריות וביטוח.

התקשרו עכשיו וקבלו יעוץ לשיפוץ בית משותף חינם! הצעת מחיר או חוות דעת ללא עלות. רצינות ויחס אישי לכל לקוח. כי זה חשוב לנו...

052-795-64-87 : מקס סקורוחוד

058-753-82-73 : מקס דיקר

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר! :    לחצו כאן - צור קשר

 

צביעת בניינים בסנפלינג.

 

שיקום בטונים בסנפלינג.

 

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג.

 

שיפוץ בית משותף בסנפלינג.

 

צור קשר

צור קשר 0527956487 מקס 0587538273 מקס

נושא הפניה
שלח