עבודות איטום

איטום גגות

איטום הגג הוא חלק חשוב בבניה, ולאחר שזו הסתיימה יש לחזור על הפעולה אחת לכמה שנים, לרבות בחינת תקינות האיטום הקיים. האיטום תורם לבידוד מפני מזגי האוויר, הוא מונע מהמים לחדור אל התקרה ובכך מגן מפני נזילות ומפני עובש (הכולל התפתחות מזיקים המסוכנים למגורים).

את עבודת האיטום יש לבצע בעזרת חברה המתמחה בתחום, אחת שמחזיקה בעלי מקצוע שעברו הכשרה ומכירים את התחום. העבודה תתבצע על ידי החברה לאחר שזו תבחן את הגג, תבדוק אילו חומרים מתאימים לשימוש לביצוע העבודה ולאחר שתיתן הצעת מחיר עליה יסכימו שני הצדדים.

 

התאמה בין חומרי האיטום

 

עבודת איטום גגות הינה עבודה מורכבת אשר דורשת מקצועיות בתחום וגם יושרה. לרבים נראה כי הדרך הקלה ביותר לבצע את האיטום היא בעזרת חומרים זולים הקיימים בשוק, אך למעשה בטווח הארוך (ולעתים אפילו בטווח של שנה ופחות) הם עלולים לעלות ביוקר. בבחירת חומר האיטום, חשוב ביותר לבצע התאמה בין החומרים. למשל, חומרים פלסטיים מחזיקים זה את זה בצורה מעולה כמו שבטון מתחבר לבטון, אך ברגע שמנסים לערבב ביניהם – התוצאה עלולה להיות יקרה, כיוון שאלו לא יאחזו זה בזה והאיטום לא יחזיק מעמד, או חמור מכך: תהיה תחושה שישנו איטום, ובפועל המים יספגו בשכבה הנמצאת תחת הבידוד ויתפתחו נזקים נסתרים בגג.

 

כמה עולה איטום גגות?

 

שאלה נפוצה אשר עולה בבתים ובבנייני דירות היא כמה עולה שירות האיטום, וכאן חשוב להבין כי כל מקרה לגופו. בבדיקה מקדימה לקביעת המחיר אפשר לבחון מהו גודל הגג ומה היקף העבודה הצפוי (למשל, כאשר הגג עמוס בדודי שמש, הגישה תהיה מאתגרת יותר בהשוואה לגג ריק) וכמובן – מצבו של הגג ישפיע גם הוא על המחיר. פעמים רבות נדרשת עבודת הכנה לשטח, וזו יכולה לכלול גם עבודות בטון. הדבר מייקר את העבודה, מטבע הדברים.

בעיקרון, אפשר לומר כי עלות האיטום היא מכלול של מצב הגג, היכולת לעבוד בו, העבודות המקדימות שיש לבצע, גודלו ובחירת חומר האיטום. כאן חשוב לשים לב שהיום ישנם חומרי איטום המתאימים יותר לגג וכאלו אשר יכולים להחזיק מעמד לאורך שנים רבות, כך שהמחיר לטווח הארוך יהיה זול יותר (גם אם בהצעת המחיר הוא נראה יקר).

 

שירותי החברה העומדים לרשותכם

 

החברה שמחה להעמיד לרשותכם שירותי איטום ברמה הגבוהה ביותר. בחירת חומר האיטום משמעותית לקבלת התוצאה הטובה ביותר, וכאן יעמדו לרשותכם שירותי איטום גגות ביריעות ביטומניות, בזפת חם, בחומרים אקריליים פולימריים ובחומרי איטום פוליאוריטנים.

בחירת שיטת האיטום והחומר הטוב ביותר עבור המקרה שלכם תתבצע לאחר בחינת המקום ללא כל הוצאה כספית מצדכם ותוך בדיקת היתרונות של כל אפשרות. החברה שלנו מבטיחה התאמה מושלמת של החומר למקום, אחריות, שימוש בחומרים בעלי תו תקן ובאיכות גבוהה ועובדים מיומנים אשר עברו הכשרה בתחום האיטום.

 
איטום גגותאיטום גגותאיטום גגותאיטום גגות 

 

 

 

 

 

צור קשר

צור קשר 0527956487 מקס 0587538273 מקס

נושא הפניה
שלח