שיקום מבנים

שיפוץ חזיתות ובתים משותפים

 תחום השיפוץ של הבתים המשותפים כולל כל עבודה אשר מתבצעת מחוץ לבית בבנייני דירות. בין העבודות נכלל כל מה שהופך את המבנה ליציב יותר, לבעל נראות מרשימה ולמעוצב על פי דרישות הדיירים. את השיפוץ יש לבצע על פי דרישות ותכניות מוקדמות ותוך הקפדה על בטיחות הדיירים במקום ובסביבתו במהלך העבודה ולאחריה.

 

מה יכול לכלול שיפוץ חזית המבנה?

 

הסיבות לביצוע עבודות השיפוץ

 

עבודות של שיפוץ בית משותף יתבצעו בשני מקרים עיקריים. האחד הוא מתוך רצון של הדיירים לשפר את נראות המבנה, והשני הוא כאשר ישנם פגמים שיש לתקנם. לרוב, ההחלטה לבצע שיפוץ מתקבלת לאחר שמתגבשת ההבנה כי יש צורך לתקן מפגעים, ולאחר מכן אפשר לשקול אילו פעולות לבצע והאם יש לבצע רק תיקון או שמא כדאי לבצע שיפוץ נרחב יותר.

 

שיפוץ בעזרת סנפלינג במקום באמצעות פיגומים

 

אחת הדאגות של דיירים רבים היא החיים במקום במהלך השיפוץ. המראה של בניין עטוף בפיגומים שאינם מאפשרים מעבר נוח ואף מהווים סיכון אינו מראה מלבב, ואפשר להימנע ממנו. שיפוץ בסנפלינג מתבצע על ידי אנשי מקצוע המומחים בשיטה זו, הוא יכול לחסוך את הפיגומים, למנוע את אי הנעימות במקום וכל זאת בלי להתפשר על איכות השיפוץ.

 

התייעצו אתנו וקבלו הצעת מחיר ללא התחייבות

 

חברתנו מעמידה לרשותכם אנשי מקצוע מנוסים ובעלי הכשרה בתחום השיפוץ. באפשרותנו לבצע מגוון רחב של עבודות שיפוץ חזיתות, כולל שיפוץ בסנפלינג שיחסוך עבורכם את אי הנעימות ויהפוך את ההליך לטבעי ולנוח עבורכם. התקשרו אלינו עוד היום וקבלו התייעצות ראשונית ללא כל התחייבות.

צור קשר

צור קשר 0527956487 מקס 0587538273 מקס

נושא הפניה
שלח