שיקום מבנים

שיפוץ בית משותף

שיפוץ בית משותף

"Alia-Group" מתמחה בביצוע עבודות שיפוץ בית משותף מעל 10 שנים.

איכות גבוהה ומחירים תחרותיים. ביצוע פרויקטים מורכבים בשיטות מתקדמות ובעזרת חומרים המובילים בעולם.

אנשי מקצוע מתאימים לכל סוג העבודה. תשלומים נוחים, אחריות וביטוח.

התקשרו עכשיו וקבלו יעוץ לשיפוץ בית משותף חינם! הצעת מחיר או חוות דעת ללא עלות. רצינות ויחס אישי לכל לקוח. כי זה חשוב לנו...

 

052-628-7702 : אירה
 

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר! :    לחצו כאן - צור קשר

 

למה כידאי לכם לבחור בחברת Alia-Group לביצוע שיפוץ בניין חיצוני?

 

חברת ''Alia-Group'' מתמחה בשיפוץ בית משותף מעל עשר שנים. חברה צברה ניסיון ומוניטין במהלך השנים בפרויקטים מורכבים בענף שיקום ואיטום מבנים. 

 

ניצול יעיל של כל שיטות העבודה מקנה אפשרות לביצוע עבודות באיכות הגבוהה ביותר, בכל גובה ומקום בלי צורך בבניית קונסטרוקציות או פיגומים. יחד עם זאת כאשר לפי מפרט עבודות שיפוץ הנדרש להתקין פיגום חיצוני אנחנו משתמשים בפיגומים תקניים ואיכותיים.

 

עובדי החברה בעלי נסיון בתחום הבנייה, עבודות גובה, שיפוץ בית משותף, צביעת בניינים, ואיטום מביאים כל פרויקט להצלחה. כל עבודות מתבצעות תחת ניהול ופיקוח מקצועי, בליווי מהנדס ובכיסוי פוליסה לביטוח.

 

מהו שיפוץ בית משותף ומתי צריך לשפץ בניין?

 

כל הבניינים חסופים לתנאי מזג אוויר, וזה לא משנה באיזה אזור הבניין נמצא. זמן, לחות, סביבה אגרסיבית, מלחים, מים - כל הגורמים הללו מביאים את הבניינים למצב שהם זקוקים לשיפוץ חיצוני. שיפוץ בתים משותפים הוא תחום רחב ועשיר שכולל בתוכו מספר רב של עבודות.

מטרה של כל שיפוץ בית משותף להחזיר את הבניין למצב חדש ולא מסוכן, שיחזור מלא של אלמנטים קונסטרוקטיבים, איטום ומראה אסתטי.

 

שיפוץ בית משותף אפשר לחלק לשתי קבוצות עיקריות:

 

שיקום יסודי (הורדת חיפוי, חיזוק יסודות).

 

ושיפוץ קל (תיקונים נקודתיים, צביעת בניין חיצוני).

 

חד משמעית עדיף לבצע שיפוץ בניין ברגע שרואים סימנים ראשונים של התקלפויות צבע, סדקים במעטפת חיצונית, התפוררות טיח או כל שינוי שניתן לראות. במקרים אלא אפשר לבצע שיפוץ חיצוני ללא בניית פיגומים.

במצב כאשר בניין לא מוזנח ואינו מתפורר כולו ניתן לבצע עבודות שיקום בסנפלינג. שיטה הזאת מאפשרת ביצוע עבודות בגובה בעזרת חבלים ללא הרכבת קונסטרוקציות. 

שיטת סנפלינג יכולה להוזיל את עלות השיפוץ החיצוני במקרים מסויימים. במקרים כאשר בניין מוזנח ודורש שיקום יסודי לא ניתן לבצע עבודות סנפלינג, וצריך להרכיב פיגומים.

יותר על שיטת סנפלינג אשפר לקרוא כאן: בשיפוץ בניינים בסנפלינג.

 

מה הוא שיפוץ בית משותף בסנפלינג ומתי זה מתאים?

 

ברוב המקרים כאשר בניין לא מוזנח ניתן לבצע שיפוץ בית משותף ללא התקנת פיגומים.

שיטת סנפלינג או גלישת חבלים מאפשרת ביצוע עבודות בגובה ללא פיגומים. גולש יורד מהגג ומבצע עבודה מהקומה העליונה מטה. הגשת חומרים מתבצעת מהקרקע. בניינים שלא דורשים עבודה יסודית מתאימים מאוד לסנפלינג.

עלויות לבניית פיגומים לבניינים גבוהים יכולות להגיע לעשרות אלפי שקלים. להלן מספר עבודות בסנפלינג שחברת ''עלייה'' מבצעת בהצלחה ואיכות :

 

 

 

 

 

 

שיפוץ בית משותף אחרי קבלת צו מבנה מסוכן.

חלק מהבניינים הוכרזים על ידי העירייה כמבנים מסוכנים אחראי בדיקה וויזואלית של מהנדס עירוני. – 

בית משותף מסוכן הינו בניין עם ליקויים כמו חלקים רופפים או מנותקים במעטפת החיצונית של הבניין אשר מהווים סכנה לציבור.

גושים רופפים של טיח ובטון, נפילות אבני חיפוי,סדקים קונסטרוקטיבים מעקות רופפים, ועוד.

כלומר, ברוב המקרים מדובר בליקויים חיצוניים ההופכים אותו לבית משותף מסוכן.

 

 

שיפוץ בית משותף חיצוני עם צו מבנה מסוכן:

במקרים בהם הצו קובע כי המבנה מהווה סכנה, יש לבצע שיפוץ בניין חיצוני על פי דרישות הצו. התיקונים יכולים לכלול עיבוי של העמודים (כולם או חלקם), החלפת אבני חיפוי או מעקות מסביב למבנה, החלפת אבנים משתלבות, מדרגות ועוד שלל עבודות אשר נמצאו כמשמעותיות לבטיחות הציבור.

 

ליווי מהנדס במהלך שיפוץ בית משותף:

פרויקטים של שיפוץ בניינים מסוכנים צריך להתבצע על ידי אנשי מקצוע מיומנים ובליווי מהנדס מוסמך אשר יוכל להבטיח את יעילות העבודה ואת בטיחות המקום.

חברת Alia-Group יכולה לבצע עבודות מגוונות כמו שיקום בטונים, שיקום קירות חיצוניים, עיבוי עמודים ושיפוץ כללי. כל העבודות מפוקחות ומתבצעות על הצד הטוב ביותר, תוך הקפדה על עמידה במסגרת התקציב ועל זמן עבודה מוגדר מראש.

 

 

יותר מידע על מבנה מסוכן אפשר לקבל כאן: שיפוץ מבנה מסוכן

 

 

מה המחיר לשיפוץ בית חיצוני?

איך קובעים מחיר לשיפוץ בניינים חיצוני? שאלה זאת מדאיגה הרבה וועדי בתים שרוצים לשפץ ייסודי את הבבניין שלהם, אך לא יודעים כמה יעלה להם כל התהליך מורכב הזה.

קודם כל חשוב מאוד להבין שמחיר לשיפוץ מורכב מהרבה מאוד גורמים כגון עלות החומרי בניין, שכר העובדים, כמות הציוד וכלים הנדרשים, עלות הפיגומים, ליווי מהנדס, מנופי סל או במות הרמה, פוליסות ביטוח לעבודות קבלניות, סוג החיפוי של הבניין, גובה שלו ועוד...

 

ביקורת בבניין, בדיקה ויזואלית והצעת מחיר ללא עלות.

לפני הגשת הצעת מחיר עבור עבודות שיפוץ בבניין, נציג חברת Alia Group מבצע ביקורת ויזואלית בשטח.

בדיקה מתחילה מקומת קרקע וכוללת בדיקת עמודי בניין לסדיקה והיתפוררות בטונים כתוצאה מהתפשטות חלודה בפלדת הזיון בעמודים. בבדיקה מתברר האם יש צורך בביצוע עבודות שיקום העמודים הפגועים למניעת המשך התפשטות החלודה והתפוררות הבטון בעמודים.

 

כמו כן גם מבצעים בדיקת קירות חיצוניים של בניין כידי לברר האם יש ליקויים ברכיבי הבטון של הבניין. בדיקה כוללת צילומים סדקים והתפוררויות של חלקי מעטפת חיצונית, קורות בטון, מעל לחלונות ובפינות המבנה במקומות בהם עוברים העמודים.   

 

 

לפניות צרו אתנו קשר וקבלו ייעוץ ראשוני חינם ללא כל התחייבות מצדכם.

 

052-628-7702 : אירה

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר! :    לחצו כאן - צור קשר

 
צור קשר

צור קשר 0527956487 מקס 0587538273 מקס

נושא הפניה
שלח